Podsumowanie miesiąca – Styczeń 2020

Czas pędzi nieubłaganie – właśnie minął pierwszy miesiąc naszej wspólnej przygody z ”K! poleca”. W tym artykule znajdziesz krótkie podsumowanie tego, co wydarzyło się w ostatnich 31 dniach, a także garść blogowych statystyk. Zachęcam Cię też do wzięcia udziału w krótkiej ankiecie, której wyniki pozwolą mi rozwijać bloga.


Nowe artykuły

W styczniu na blogu pojawiło się 5 nowych wpisów:

Statystyki

Od początku roku blog “K! poleca” został odwiedzony w sumie przez 1560 unikalnych użytkowników. Najpopularniejszym wpisem był zdecydowanie artykuł o zniżkach po ukończeniu 26 lat z liczbą odsłon na poziomie 1129.

Blisko połowa odwiedzających (48%) korzystała z telefonu z Androidem. Następny był iOS (23%) oraz Windows (16%).

Biorąc pod uwagę dane demograficzne, można zauważyć, że zdecydowanie najwięcej odwiedzających mieszka w Warszawie (69%). Na kolejnych miejscach plasują się Kraków (4%) i Wrocław (3%).

Ponad połowa odwiedzin pochodzi z sieci społecznościowych (52%). Najpopularniejszym serwisem zdecydowanie był Facebook (86%), a za nim LinkedIn i Twitter.

Do newslettera zapisanych jest już 15 osób. Zapisz się i Ty 🙂

mapa polski
Miejscowości, z których pochodziły odwiedziny na blogu

Feedback

Do tej pory, dzięki rozmowom z czytelnikami, otrzymałem kilka krótkich opinii. Oto dwie z nich:

kpoleca opinia
kpoleca opinia

Teraz chciałbym, żebyś również Ty podzielił się ze mną swoimi spostrzeżeniami. Wiem, że łatwiej jest przekazać opinie w anonimowej ankiecie. Teraz masz właśnie taką możliwość.

Zobacz też:  Pierwsze pół roku bloga - podsumowanie

Będzie mi bardzo miło, jeśli znajdziesz parę minut i odpowiesz na kilka krótkich pytań. W ten sposób pomożesz mi rozwijać blog. Być może to dzięki Twojej opinii z każdym wpisem będzie coraz lepszy.

LINK DO ANKIETY


Moje podsumowanie miesiąca

To był dobry pierwszy miesiąc. Udało mi się zachować systematyczność i zgodnie z planem, co tydzień w niedzielę publikować nowy wpis. Od lutego zmianie ulega dzień publikowania nowych artykułów. Od teraz będzie to wtorek. Ciekawe jak ta zmiana wpłynie na ruch na blogu.

Zdecydowanie największy ruch spowodował artykuł obalający mit o zniżkach studenckich. Został wyświetlony ponad 1100 razy! Odwiedziny pochodziły ze wszystkich województw. Bardzo cieszy mnie tak dobry wynik – w końcu to dopiero pierwszy miesiąc prowadzenia bloga.

Obrazek tytułowy: janjf93, Pixabay


Podobał Ci się ten artykuł?
Zapisz się, aby otrzymać arkusze finansowe i powiadomienia o nowych wpisach.Najnowsze artykuły